Blogger Management

5/29/2018 08:34:00 odp.

Včera jsem na svou Facebookovou stránku zveřejnila příspěvek, pomocí kterého jsem naznačila, čeho se tento článek bude týkat. Také jsem se zmínila o tom, že jsem úspěšně zvládla zkoušku z managementu. Pro její splnění a připuštění k zápočtu jsem musela odevzdat semestrální práci, která se měla týkat založením fiktivního podniku. A jelikož jak všichni víte, mým hlavním stanoveným cílem je vlastní kavárna. I když mám některé cesty zaházeny kamením, přes které nemůžu odhrnout. Ale i přes to jsem příležitost chytla za pačesy a fiktivní kavárnu si založila. A věřte nebo ne, má práce byla prý jedna z nejlepších! A řekla jsem si, že o své vědomosti a zkušenosti, které jsem díky této příležitosti získala, musím poslat dále. A to tím způsobem, že se začínám zajímat o management, který je mi bližší. A tím je internet, blog, články, spolupráce a mnoho aspektů, které do tohoto odvětví spadají. 

Začínám vytvářet Blogger Management, pomocí kterého posunu dál nejen sebe, ale věřím, že i Vás. Vždyť tohle byl můj první hlavní cíl. Pomoct, motivovat, poradit. To byly a jsou mé priority, se kterými jsem začínala psát svůj první článek. A je na čase je po tom roce je opět posunout zase o něco dále.

Pro zatím jsem vytvořila prezentaci, které se Blogger Managementu bude věnovat z té teoretické části. Další část bude následovat v příštím měsíci, kdy budu mít po zkouškách a konečně se budu zase moct Vee a kávě věnovat tak, jako před nedávnem. A tak začnu pracovat na rozvíjení tohoto projektu.

Přeji hodně štěstí a budu se těšit na Vaši zpětnou vazbu, která k prezentacím patří. Těším se na další článek k tomuto tématu!

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Tohle je skvělý článek! Na tu prezentaci jsem koukala a musím říct, že vážně dobrá práce:).
    Windy pink style

    OdpovědětVymazat