Krok za krokem se sílou lásky a zákonem přitažlivosti

6/09/2017 01:59:00 dop.

Vzpomínáte si na článek ohledně zákonu přitažlivosti, moci a vnímání světa pozitivně? Pokud ne, přečtěte si jej ZDE, aby jste pochopili to, o čem dnes budu psát.

Nikdy jsem nevěřila tomu, že nemožné se může stát možným. Že příliš dokonalé sny se mohou stát skutečností. Že vysněná budoucnost se může stát vysněnou budoucností. Že svět a můj život ovlivňuji já sama, nikdo jiný. Že náhody neexistují. Nevěřila jsem tomu, protože jsem neznala knihu MOC, zákon přitažlivosti.

Od té doby, co knížku mám a čtu si ji, když mi je nejhůře, drží mně nad vodou, vnímám, že můj život se mění, dělám kroky za krokem, plním si své sny. Začínám si věřit, začínám milovat věci okolo mne víc a víc. Raduji se z maličkostí, vnímám svět pozitivně, v krásných barvách - ale pouze s pomocí mého milovaného člověka. A to díky jemu a téhle úžasné knihy. Autorka má své motto a cíl: Radost pro miliardy. A můžu potvrdit, že u mne se její cíl úspěšně splnil.

Jak to všechno začalo?

První krok - najít sama sebe, používat a vnímat sílu lásky, odstartovat nový začátek

Svět se mi hroutil pod rukama, nevěděla jsem kudy dál, jak mám pokračovat. Vládl mi zmatek v hlavě. Nevěděla jsem kdo jsem, co dělám. Dělala jsem věci, na které pyšná nejsem, dělala jsem chyby aniž bych si je uvědomovala. Ale to pouze do té doby, než jsem našla svého přítele v nouzi
Další krok k dalšímu!

Četla jsem část, ve které se popisuje síla lásky. Představte si to a dostanete to! Představila jsem si člověka, na kterém mi neuvěřitelně záleží a růže, které mám neuvěřitelně ráda. Vystoupila jsem z autobusu a ten člověk tam čekal s neuvěřitelně krásnou růží! Představila jsem si kávu, kavárnu, tu "moji" a myslela na to, že to bude boj, těžká cesta se k tomuto snu dostat. A ocitla jsem se v autobuse s výhledem na vysokou školu, díky které by to bylo možné uskutečnit. A takhle jsem našla sama sebe. Uvědomila si to, co miluji. Sílou lásky jsem si to přitáhla k sobě. A odstartovala tak Nový začátek.
Další krok k dalšímu!

NUDA, PODRÁŽDĚNÍ, ZKLAMÁNÍ, KRITIČNOST, ZLOST, NENÁVIST, ZÁVIST, VINA, ZOUFÁNÍ, STRACH přešel v:  LÁSKU, VDĚČNOST, RADOST, VÁŠEŇ, NADŠENÍ, NADĚJI, USPOKOJENÍ.
Další krok v dalšímu!

Druhý krok - posun pomocí síly lásky, správné motivaci a sebevědomí a vděčnosti, radosti z maličkostí

Maturitní zkoušky, písemné, ústní a didaktické testy i slohové práce. Ano, psala jsem články o tom, že musíme myslet pozitivně, myslet na hezké věci a odstranit strach ze selhání a špatné myšlenky. Ale stres dělá s lidským tělem divy. U mne třeba to, že zhubnu, začínám zmatkovat, jsem podrážděná a není se mnou řeč. Asi každý známe ty řeči u těchto zkoušek typu: ,, Já to nedám!" ,,Nic neumím!" Teď už se nic nenaučím!" ,,Potřebuji na to víc času!" ,,Teď si vytáhnu tu nejhorší otázku!" ,,Jsem smířen/á s tím, že to nedám." ,,Hvězdy září v září." začneme brečet a běhat po bytě. U toho stresu jsem si říkala: ,,Chceš si splnit své sny? Tak se teď snaž a dokonči to, co tě posune dál." ,,Vždyť miluji kávu, sny, chci dobrou budoucnost, zvládnu to!" A toto síla lásky mně posunula k úspěšnému vykonání maturitních zkoušek.
Další krok k dalšímu!

Vysoká škola, která mi dokáže splnit mé sny. Učení se na přijímací zkoušky. Opět onen stres a klasické řeči okolo toho. Pláč ze strachu přešel v pláč z radosti! Přijímací zkoušky? SPLNĚNY! Vee, vítej na Ekonomice a managementu - specializace v podnikání! 
Další krok k dalšímu!

Miluji kávu, kavárny, udělala bych pro tohle cokoli. Chtěla jsem si sílou lásky přitáhnout kavárny k sobě. Celé léto budu mít brigádu v kavárně! Vlastní kavárna? Praxe v její přípravě. A co na podzim? Kurz baristky! A co má oblíbená kavárna CrossCafe? Ocenila můj článek i dárek k narozeninám na facebooku i v kavárně osobně! Za což jsem neuvěřitelně vděčná!
Další krok k dalšímu!

Třetí krok - zkušenosti v psaní článků, spolupráce, 4000

Blog slaví 4000 návštěv! Děkuji Vám všem, neuvěřitelně moc! Patří Vám velké DÍKY! Děkuji za vaše krásné komentáře, vzkazy na instagramu, sledovanost a Vaši podporu! Miluji Vás! Jsem i ráda, že jsem mohla někomu z Vás pomoct některými články alespoň trošičku.
Další krok k dalšímu!

Spolupráce? Chystám se na spolupráci s Generace21! Moc se těším ♥
Další krok k dalšímu!
Vee


You Might Also Like

0 komentářů